MŠ Doubravčice, okres Kolín

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vánoční besídka s jarmarkem

13. 12. 2023 @ 16:30 - 19:00

VÁNOČNÍ BESÍDKA

S JARMARKEM

 

STŘEDA 13.12.2023

OD 16:30

 

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na vánoční besídku MEDOVÉ třídy.  Těšíme se na setkání s Vámi a klidné společné užívání vánoční atmosféry.

Program:

  • Představení dětí v 16:30 v tělocvičně školky

 

  • Jarmark – tradiční projekt, jak dětem přiblížit hodnotu peněz. S dětmi si vyprávíme, co jarmark znamená, co obnáší penízky vydělat a pak několik týdnů vyrábíme  vánoční ozdoby, dárečky, mnohdy s velkým dílem trpělivosti a zručnosti. Výrobky pro Vás nachystáme do balíčků a na třídním jarmarku si je můžete koupit. Za utržené penízky, se s dětmi domluvíme, co si do třídy přejí. Děti se těší nejen z procesu práce a tvoření pro Vás, ale také ze zasloužené odměny.

Balíček najdete na stolku, kde se dělá ranní úkol. U každého je cedulka se jménem dítěte. Cena balíčku je 200,-.  Penízky za balíček dejte do kasičky (prosíme nachystejte si přesnou částku není, jak vracet, dobrovolným přeplatkům se meze nekladou 😊)

 

  • Volný program ve třídě. Posezení, občerstvení. Budete – li mít chuť pomoc nám s vánoční atmosférou, uvítáme ochutnávku cukroví, či jiného vánočního jídla a pití. Své příspěvky přineste prosím ráno v den besídky.

 

Na besídku dejte dětem slavnostnější oblečení, půjdou – li děti po spaní, nechte oblečení v tašce v šatně.

Děkujeme a na společné setkání se těší děti z MEDOVÉ třídy, Katka a Jana

Podrobnosti

Datum:
13. 12. 2023
Čas:
16:30 - 19:00
Rubrika Akce:

beDesign.cz

Přihlášení