MŠ Doubravčice, okres Kolín

index

Jak přicházejí Vánoce

Půl roku je za námi a půl roku ještě před námi. Hodně už toho víme a umíme. Děti jsou šikovné. Stvrdily to nádhernými balíčky, které pro Vás radostně připravily. Dokonce děti, které přišly až v pondělí před besídkou, si chtěly všechny výrobky dodělat. Balíčky s přáníčkem, obrázkem s vánoční tématikou, sněhulákem a dalšími výrobky jste si odnesly domů a doufáme, že i Vám dělají radost. Moc děkujeme všem, co přispěly na Albi tužku, již je objednaná, ale bohužel nevíme, zdali zvládne přijít do Vánoc. Zájem o ni je v prodejnách veliký. Získali jsme od Vás 2 270Kč a čtyři balíčky stále čekají na vyzvednutí v šatně.  Za penízky jsme také objednali knížku k Albi tužce a to Vesmír, kterou děti vybírali po uskutečnění besídky. Nejen to za penízky koupíme ,ale i jedno z přání, které bylo na stromečku a není úplně levné – PIXIT starter pokud dovolíte zabalíme tento dáreček dětem pod stromeček, když si ho také přály.

Besídkou jsme přivítali vánoční čas, a to co vaše děti zvládly? Klobouk dolů. Ochotně zpívají i dnes některé písně z besídky při volné hře nebo v dramatice hrají Smolíčka. Vystoupily letos všichni, co mohli přijít. Buďte na ně hrdí, zvládli to na výbornou. Doufáme, že jsme Vás zpíváním naladili na vánoční atmosféru a jak jsem již říkala na besídce, nikam nespěchejte není to potřeba. Užijte si s dětmi chvíle Vánoc v tom nejkrásnějším duchu ať jim září očička stejně tak, jako když jste jim tleskali nebo s námi zpívali při zapálené prskavce. Tyto chvíle jsou vzácné jak pro Vás, tak pro nás. Děkujeme Vám také za důvěru, kterou k nám máte není to vždy samozřejmostí. Děti dělají veliké pokroky, a to díky Vám. Vy je podporujete, vy jim pomáháte a problémy, které nastanou rychle řešíte. Jen tak dál. Vyrostou Vám velké osobnosti, které se ve světě neztratí.

Pokud budete chtít přinést v týdnu od 2.1.2023 fotografii rozzářených očí Vašich dětí u rozbalovaní dárečku a nebude Vám vadit, že bychom jí vystavili na fotografické nástěnce, rádi si fotky prohlédneme a kousek toho štěstí uchováme v paměti.

Sdílet příspěvek

beDesign.cz

Přihlášení