MŠ Doubravčice, okres Kolín

DSC_2428-min

Úvodní informace

Vážení rodiče,

vítáme Vás v zelené třídě. S některými se potkáváme dalším rokem a někteří z Vás s námi začínají poprvé. Těšíme se na všechny a věříme, že při vzájemné spolupráci si děti užijí spoustu pohodových dnů ve školce.

Jak to u nás funguje:

Školka se otvírá v 6:45 a cca do 7:30 jsme spojeni ve třídě dozorujícího pedagoga. Poté přecházíme do naší třídy a děti si vybírají hru dle jejich zájmu, záliby.

Příchod do školky je nejpozději v 8:30. Pozdější příchod není akceptován z důvodu narušování chodu třídy. Program začíná cca v 8:45. Doporučujeme příchod dříve než v 8:30.  Budete – li chodit na poslední chvíli, děti si nestačí s kamarády pohrát a nastartovat se tak správně na program.

Dopoledne:

zhruba do 10:00 máme dopolední program, aktuální plány najdete vždy na nástěnce naší třídy. Poté odcházíme ven na malou zahradu.

Skoro každý čtvrtek nás bude čekat výprava. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obutí do lesa, použití repelentu necháme na vašem uvážení. (První dva týdny na výpravu nejdeme.)

Tělocvik máme v úterý, opět prosím myslete na vhodné oblečení na sport (ne sukně, šaty).

Pondělí až čtvrtek je vyzvedávání po obědě v naší třídě do 12:15, poté již děti odpočívají. Pátek se vždy spojujeme na spaní do tělocvičny. V tento den je vyzvedávání do 12:30.

Odpoledne:

Svačina je mezi 14:30 -14:45 a poté odcházíme ven. Cca od 15:00 nás najdete na velké zahradě. Vyzvednutí dítěte hlaste paní učitelce, při odchodu ze zahrady. Prosím, dohlídněte na úklid hrníčku dítěte. V případě nepříznivého počasí jsme do 15:30 ve svých třídách, poté v tělocvičně a v oranžové třídě.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REŽIMU DNE:

  • Omlouvání dětí do 7:45  SMS 776327585
  • Obutí – pevné (ne černá podrážka, ne pantofle)
  • Dlouhé vlasy, prosím spínejte, česejte (překáží při práci)
  • Šperky, hodinky v naší třídě, prosím nechávejte doma.
  • Út – tělocvik (vhodné oblečení – holčičky ne sukně, šaty)
  • Čt – výpravy do lesa – nutná pevná obuv, vhodné oblečení do lesa
  • Odpočívání: pyžamko
  • Důležité informace najdete na webu školky a hlavní nástěnce. Aktuální informace o naší třídě jsou ve složce Zelená třída a na naší nástěnce při vstupu do šatny.

S dotazy se obracejte na nás nejlépe ráno do 8:00 či při vyzvedávání dětí.

Vaše Adélka, Kamila a Jana

Sdílet příspěvek

beDesign.cz

Přihlášení