D  =  dovednosti
O  =  obyčeje
U  =  umění
B  =  bavit se
R  =  radost
A  =  akce
V  =  věda
K  =  kamarádství
A  =  aktivity          .

PDFTiskEmail

ZAČÍNÁME SPOLU

V MEDOVÉ TŘÍDĚ VÁS VÍTAJÍ :

ředitelka: Mgr Jana Halaxová

zástupkyně ředitelky: Kateřina Kebrtová Tomšů

 

Školní rok 2021/2022

 

Vítáme Vás v novém roce Smile
Po Vánocích jsme se sešli v hojném počtu a užíváme všech dárků, které jsme dostali od Ježíška a koupili z vydělaných peněz z jarmarku. Za penízky z jarmarku se koupila velká sada MAGFORMERS s dílem na "Ruské kolo", kterou děti přivítaly s nadšením, nová sada Play mobilu, puzzle, kniha "Dědečku vyprávěj", kterou si s nadšením čteme, do kuchyňky pizza (momentálně nejoblíbenější v kuchyňce)  a stolní hra. Dětem jsme pořídily do třídy stůl na hry s pískem. Je to trochu náročné, písek máme všude, ale děti jsou ze staveb nadšené. Písek, který ve stolu máme je jak malta a hodně špiní, sháníme méně zátěžový. Kdyby měl někdo doma obyčejný písek ( vejdou se tam cca 3 kýble), s kterým se dají tvořit bábovky, ale neulpívá tolik na všem, budeme rádi za příspěvek . Wink

O vánočních prázdninách bylo nutné třídu trochu upravit, abychom měli vše kam dát a tak se děti v pondělí, dočkaly spousta novinek a moc si společnou hru užívají.

 

 


CELODENNÍ VÝLET

SVÍČKÁRNA RODAS

ÚTERÝ 21.12.

Čeká nás  předvánoční putování do svíčkárny v Šestajovicích, kde si děti vyrobí pěkné dárečky, prohlédnou a nakrmí zvířátka. Výlet pojmeme jako zážitkové putování. Vyrazíme autobusem z Doubravčic do Úval a tam přes Klánovický les do svíčkárny. V Klánovickém lese nás čeká několik zastávek, kde si užijeme, vše co nám les nabízí. Už se moc těšíme.

DOPRAVA: BUS PID tam a zpět

Odchod v  8:30 z MŠ, přiveďte děti do školky raději dříve, ať se stihnou nasvačit,  nejpozději však do  8:15 ( v tomto však svačinu už nestihnou).

 

NÁVRAT: plánovaný návrat okolo 15:30, v případě, že nestihneme spoj v 15:00 z Úval pojedeme o autobus později, a návrat by byl  16:30.  V případě zpoždění rozešleme SMS.

Kdo by měl zájem ( chtěl  ušetřit dětem cestu autobusem zpět…), můžete děti vyzvednout na nádraží v Úvalech v 14:45. Kdybychom zjistili, že tento čas je pro nás moc hektický (chceme si to užít, ne se honit), tak bychom zaslali SMS minimálně hodinu před srazem a poté bychom se sešli v Úvalech v 15:45.

Zájemci o vyzvednutí dětí v Úvalech napište se do seznamu na třídní nástěnce.

S sebou:

  • Teplé oblečení a obuv (sportovní, ale čisté, ať neděláme ostudu)
  • Batoh a v něm:

- pití

- malou svačinku: sušenku, tyčinku na doplnění energie

 


VÁNOČNÍ BESÍDKA

středa 15.12.2021

od 16:30

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na vánoční besídku s jarmarkem. Vzhledem k situaci i letos uspořádáme vánoční setkání venku na zahradě. Děti pilně ručně a zručně pracují na vánočních dárečkách, které Vám nabídnou na jarmarku. Cena balíčku je maximálně 130,-. Připravujeme také představení, na které všichni radostně trénujeme. Věříme, že se Vám bude líbit a že vám uděláme radost. Aby představení mělo správnou atmosféru, prosíme nachystejte dětem ráno do šatny jednoduchý andělský kostým přes bundy a čepice (bílé tričko, košile…). Po představení nás čeká volná zábava s pohoštěním. Pokud máte chuť přinést něco dobrého pro všechny, budeme rádi, děti určitě ocení pestrost vánočního stolu.

Na všechny se moc těšíme.

Děti z MEDOVÉ třídy, Jana a Katka

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

webdesing: alena.k©2012
Joomla - all right reserved ©2012 MŠ Doubravčice

joomla template